Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Ev taşınması kişiler için uzun ve zor bir süreç olarak görülebilir. Ancak yeni sistemler ve teknolojiler sayesinde böyle bir durum artık söz konusu değildir. Çatalca evden eve nakliyat firması olarak işimizi en iyi şekilde yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Deneyim sahibi personelimiz, büyük kamyonlarımız ve işi yaparken göstermiş olduğumuz hassasiyet sayesinde memnun kalacağınıza eminiz.

Çatalca Nakliyat

Artık ev taşıma işlemleri çok hızlı ve profesyonel bir biçimde yapılır. Bu noktada belli bir düzen ve plan söz konusudur. En çok merak edilen hususların başında ise fiyat gelmektedir. Bunu belirleyen değişik kriterler vardır. İlçe içinde nereden nereye eşyaların götürüleceği önemlidir. Yani mesafe, kilometre üzerinden hesaplanır. Bunun yanı sıra yaşanılan yerin kaçıncı katta bulunduğunu bilmek gerekmektedir. Müşterilerimizin bu konuda gerekli olan tüm verileri bize sunmaları şarttır. Yeni evin adresi ve dairenin katı da önemli bir parametredir. Eşya sayısı da fiyatın belirlenmesi noktasında öne çıkan bir işlemdir. Bütün bunlara dair gerekli bilgilerin edinilmesinin ardından eşyalar taşınır.

Çatalca evden eve nakliyat olarak taşıma sürecini şu şekilde yapmaktayız;

• Yeni bir sistem olan asansörlü nakliyat, her türlü dairede kullanılabilmektedir. Burada önemli nokta ise evin kaçıncı katta olduğudur. Örneğin birinci katlarda ya da zemine çok yakın olan dairelerde bu sistem tercih edilmez. Onun haricinde ise her daim öne çıkar.

• Eşya taşınma işlemi sırasında personelin bir kısmı kamyon kasasında bekler. Diğerleri ise yukarıdan eşyaları yüklerler.

• Süreç çok uzun bir zaman almadığı gibi aynı zamanda eşyaların zarar görmesi gibi durumlar da hiçbir şekilde yaşanmaz.

Yüklemenin tamamlanmasının ardından yeni adrese gelindiği vakit aynı işlemler, yine çok büyük bir hassasiyetle burada da yapılmaktadır. Tüm hizmetlerden memnun kalacağınıza eminiz.